Auctions Search

Advance Search

2,392 Results
Sort by:
3 Storey Terrace House
RM 700,000.00
For Auction
3 Storey Terrace House
Jalan Pulai Mutiara 11/10, Taman Pulai Mutiara 2, 81300 Johor Bahru, Johor
Size: 2,533 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 600,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Palma 1/3, Bandar Hillpark, 42300 Bandar Puncak Alam, Selangor
Size: 1,496 sq.ft
Vacant Land
RM 100,000.00
For Auction
Vacant Land
Bukit Hijau, Daerah Pokok Sena, 06400 Pokok Sena, Kedah
Size: 1.72 Acre
3 Storey Semi Detached House
RM 6,050,000.00
For Auction
3 Storey Semi Detached House
Jalan Para U8/103, Bukit Jelutong, Seksyen U8, 40150 Shah Alam, Selangor
Size: 12,600 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 348,300.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Pinggiran Belleza 5, Kolej Heights Utara-Jenan, 06000 Jitra, Kedah
Size: 1,760 sq.ft
1 Storey Bungalow House
RM 60,300.00
For Auction
1 Storey Bungalow House
Kampung Tualang Salak, 16070 Bachok, Kelantan
Beds: 4
Baths: 1
Size: 2,127 sq.ft
1 Storey Detached House
RM 252,000.00
For Auction
1 Storey Detached House
Kampung Hutang Kuing, 18500 Machang, Kelantan
Size: 5,070 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 230,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Jalan Sungai Karang Darat, Taman Aneka Jaya, 26100 Kuantan, Pahang
Beds: 3
Baths: 1
Size: 1,400 sq.ft
1.5 Storey Shop Office
RM 164,050.00
For Auction
1.5 Storey Shop Office
Jalan Merbau 1/A, Taman Merbau Utama, 16810 Selising, Kelantan
Size: 2,000 sq.ft
2 Storey Detached House
RM 470,620.00
For Auction
2 Storey Detached House
Jalan Sungai Keladi, Kampung Tanjong Chat, 15300 Kota Bharu, Kelantan
Size: 7,858 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 250,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Kemuning 5, Taman Kemuning, 09000 Kulim, Kedah
Size: 1,302 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 240,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong 2D2, RPR Stutong, Off Jalan Stampin Baru, 93350 Kuching, Sarawak
Size: 886 sq.ft