Auctions Search

Advance Search

873 Results
Sort by:
2 Storey Cluster House
RM 15,948.00
For Auction
2 Storey Cluster House
Rumah Kos Rendah, RKR Desa Seri Iskandar Fasa 1A, 32610 Seri Iskandar, Perak
Size: 656 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 236,196.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Dahlia 1/4, Taman Dahlia, 43900 Sepang, Selangor
Size: 1,076 sq.ft
1 Storey Terrace House [4 min to Kolej Kemahiran Tinggi Mara Pasir Mas]
RM 48,303.00
For Auction
Jalan Prima B1/3, Residensi Prima Lubok Jong, 17070 Pasir Mas, Kelantan
Size: 1,399 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 583,200.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Elmina Ilham 4, Ilham Residence, Elmina, Seksyen U16, 40160 Shah Alam, Selangor
Size: 1,206 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 450,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Pegaga U12/3, Desa Alam, Seksyen U12, 40170 Shah Alam, Selangor
Size: 1,076 sq.ft
Town House
RM 211,500.00
For Auction
Town House
Cempaka Seri 1 Town Villas, Jalan Laman Cempaka 2, Kota Seriemas, 71800 Nilai, Negeri Sembilan
Size: 877 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 126,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Taman Apas Permai, Batu 12, Jalan Apas, Tawau, Sabah
Size: 1,543 sq.ft
Town House
RM 370,000.00
For Auction
Town House
Jalan KM 17, Kita Mekar @ Cybersouth, 43800 Dengkil, Selangor
Size: 920 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 560,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan 3/41, Seksyen 3, 43650 Bandar Baru Bangi, Selangor
Size: 1,400 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 90,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Jalan 5, Kampung Raja Musa, 45000 Kuala Selangor, Selangor
Size: 1,195 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 1,134,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Aman Elemen 8, Bandar Tropicana Aman (Elemen Residence), 42500 Telok Panglima Garang, Selangor
Size: 2,077 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 441,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Meranti 3/4, Bandar Hillpark, 42300 Bandar Puncak Alam, Selangor
Size: 1,302 sq.ft