Auctions Search

Advance Search

884 Results
Sort by:
1.5 Storey Terrace House
RM 350,000.00
For Auction
1.5 Storey Terrace House
Jalan Denai 11, Taman Bukit Jaya, 81800 Ulu Tiram, Johor
Size: 1,507 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 259,200.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Jalan PD Orkid 1, Taman PD Orkid Fasa 2, 71000 Port Dickson, Negeri Sembilan
Size: 1,819 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 170,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Seri Mahkota Permai 17, Taman Mahkota, 25150 Kuantan, Pahang
Size: 892 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 388,800.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Nada Alam 3/1, Taman Nada Alam, 71700 Mantin, Negeri Sembilan
Size: 1,399 sq.ft
3 Storey Terrace House
RM 700,000.00
For Auction
3 Storey Terrace House
Jalan Pulai Mutiara 11/10, Taman Pulai Mutiara 2, 81300 Johor Bahru, Johor
Size: 2,533 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 600,000.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Jalan Palma 1/3, Bandar Hillpark, 42300 Bandar Puncak Alam, Selangor
Size: 1,992 sq.ft
2 Storey Terrace House
RM 348,300.00
For Auction
2 Storey Terrace House
Pinggiran Belleza 5, Kolej Heights Utara-Jenan, 06000 Jitra, Kedah
Size: 1,760 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 230,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Jalan Sungai Karang Darat, Taman Aneka Jaya, 26100 Kuantan, Pahang
Beds: 3
Baths: 1
Size: 1,400 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 250,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Kemuning 5, Taman Kemuning, 09000 Kulim, Kedah
Size: 1,302 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 240,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong 2D2, RPR Stutong, Off Jalan Stampin Baru, 93350 Kuching, Sarawak
Size: 886 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 200,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Taman Senawang Jaya, 70450 Seremban, Negeri Sembilan
Size: 689 sq.ft
1 Storey Terrace House
RM 150,000.00
For Auction
1 Storey Terrace House
Lorong Boria 1, Taman Ria Jaya, 08000 Sungai Petani, Kedah
Size: 1,200 sq.ft